😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Nintendo запатентувала новий Poke Ball Plus

Судячи з макету, м'ячик отримає купу нових функцій.

Схоже, у майбутньому ми побачимо нову версію реального покеболу Poké Ball Plus, бо Nintendo представила патенти на свіжу модель. До цього, гравці могли використовувати стару версію для взаємодії в різних іграх про Покемонів. Однак, було лише три гри та обмежений набір можливостей, якими ви можете користуватися. Невдовзі це все може змінитися.

На сайті з японськими патентами j-PiatPat з’явилось зображення та інформація щодо Poke Ball Plus, з чого помітно, що ця версія отримає низку нових можливостей. Що саме вони будуть робити — невідомо, але, очевидно, що новий покебол буде функціонально кращим за оригінальний.

Схоже його спроєктували для ігор, які зараз фігурують на ринку: Pokemon Sword, Pokemon Shield та Pokemon Masters. Також цікаво, чи буде Poke Ball Plus працювати із Pokemon Sleep, яка має незабаром вийти на Android та iOS.

Звичайно, це поки що лише патент, і невідомо, чи випустить колись його Nintendo. Але враховуючи успіх попереднього дизайну, новий може вийти рано чи пізно, а поки ви чекаєте, можете подивитися, на що здатна попередня версія.