😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Нова порція халяви: безкоштовні ігри для PC, консолей та телефонів!

Гра для дорослих та Assassin's Creed на PC, Uncharted та ще дещо цікаве для консолей, та одразу декілька ігор та програм для телефонів.

Ігри

Вітаємо вас на новій підбірці халявних ігор та програм! На карантині особливо гостро постає питання нестачі цікавих проєктів, тому варто знати, що можна отримати абсолютно безкоштовно. Хто знає, може просто зараз роздають щось, що зацікавить саме вас!

Почнемо з консолей: у PS Store почали роздавати одразу чотири гри. Усе це заради підтримки людей на карантині.

Фактично зараз роздають одразу три частини Uncharted. Завантажити можна одразу всі ігри, а знайти їх за назвою Uncharted: The Nathan Drake Collection. Нагадаємо, що серія ігор отримала 86 балів на Metacritic, і сама є одним із найбільш популярних ексклюзивів.

Інша гра — Journey. Її також можна вважати не менш відомим проєктом. На Metacritic вона взагалі отримала 92 бали. Любителі цікавих пригод зможуть достойно оцінити цю гру. Зазначимо, що для завантаження обох проєктів не потрібна підписка на PS Plus, але мережевий режим без неї буде закритим. До того ж зараз за підпискою роздають Uncharted 4 та Dirt Rally 2.0.

Що стосується PC, то просто зараз користувачі цієї платформи можуть забрати таку-собі казуальну еротичну головоломку для дорослих. Отримати її можна на сайті IndieGala за назвою Pixel Hentai Mosaic. Ігровий процес доволі простий — потрібно складати мозаїки та роздягати дівчат. В описі стверджує, що зображення на головоломках створювалися спеціально для цієї гри. На вказаному сайті потрібно зареєструватися, увійти на свій акаунт, додати гру в бібліотеку (посилання тут), а звідти вже завантажувати її собі на комп’ютер.

Також уже завтра закінчується роздача Assassin’s Creed 2! Чи не найкраща гра серії тимчасово безкоштовна в сервісі Uplay. Встигніть забрати її собі!

Що ж підготував Google Play для наших мобільних пристроїв? Цього разу ви можете знайти для себе п’ять ігор та три програми, які тимчасово стали абсолютно безкоштовними. Отже, що роздають?