😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Нова порція халяви для ваших PC: у Steam з’явилося одразу 7 безкоштовних ігор!

Серед них є й ті, які ґеймери оцінили в 90 % рейтингу.

Steam

У Steam відбувся реліз одразу шести нових ігор, та ще одна перейшла від платного формату до безкоштовного. Кожну з них користувачі можуть забрати собі назавжди всього за пару кліків.

Circle of Sumo: Online Rumble! — онлайнова версія гри, де вам належить узяти на себе роль бійця сумо. На арені можуть битися до чотирьох гравців, намагаючись зіштовхнути один одного за межі поля. Гравцям сподобалася проста ідея, стиль і легкість ґеймплею. В Steam у проекту 90 % позитивних відгуків. Гра також доступна на Nintendo Switch. Сторінка в Steam.

Descent of Man — горрор з елементами стелс і survival. Як це доводиться, гравця поміщають у похмуре й темне місце, населене монстрами. Автори проекту зазначають, що ШІ ворогів не такий простий як здається, а самі гравці можуть зіштовхувати монстрів між собою й таким чином уникати їх. Сторінка в Steam.

Change the World — візуальна новела про людей і прибульців. Основна ідея гри полягає в тому, що при достатньому старанні й бажанні можна змінити все, що завгодно. Сторінка в Steam.

Maniac’s Path — 2D-гра, де вам належить узяти на себе роль жорстокого вбивці. Насильство дають застосовувати буквально до всіх. Є також режим із керуванням автомобіля. Щоправда, вихід проєкту несподівано трохи відклали, тож вийде він 28 жовтня. Сторінка в Steam.

Modern Arena — шутер із видом зверху, де гравці можуть зіграти між собою за одним PC. На рівні можна знайти торговців, кілька видів ворогів і різну зброю. Сторінка в Steam.

Mystic Ruins — класична гра з RPG Maker, де ви прокидаєтеся на березі після аварії корабля на острові з таємничим древнім містом. Сторінка в Steam.

Legend of Sword and Fairy Nine Wilds — онлайнова колекційна карткова гра з барвистим аніме-дизайном і графікою під мультфільми. На жаль, поки що тільки на китайському. Сторінка в Steam.