😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Нова реклама The Last of Us Part 2 про собак викликала змішані реакції фанатів

«Просто знайте, що собаки, яких вам доведеться вбивати, також мають хазяїв, які будуть плакати над тілами своїх пухнастих улюбленців», — говориться в повідомленні.

the_last_of_us_part_II_dog

Користувач ResetEra звернув увагу на одну нову «рекламу» The Last of Us Part 2. Розповсюджувалася вона шляхом розсилання повідомлень. У них йдеться про собак, яких доведеться вбивати гравцеві під час проходження тайтлу. Виглядає це все, насправді, доволі дивно.

Одна з найбільших нових можливостей гри — це поява собак. Ці собаки в грі натреновані й готові напасти, варто їм тільки відчути ваш запах. Гра не збирається закривати очі на те, що в ролі Еллі, яка намагається вижити, вам доведеться вбивати собак. Вам також доведеться змиритися з тим фактом, що в кожної собаки є хазяїн, який буде кликати її по імені й ридати над трупом улюбленого пухнастого друга. Вас попередили.

Користувачі соцмереж доволі неоднозначно відреагували на подібні листи. Дехто залишився незадоволеним такими повідомленнями, інші зауважили, що про бої із собаками й так було вже давно відомо.

У будь-якому випадку Ніл Дракманн у інтерв’ю для IGN уже говорив про те, що ґеймерам доведеться за сюжетом опинятися в ситуаціях, коли вбивство собак буде єдиним шляхом до спасіння. Також, щодо теперішньої ситуації, до обговорення на ResetEra приєднався голова відділу ком’юніті Naughty Dog. За його словами, цей рекламний текст не писали люди, що якось стосуються студії, а хтось з американської мережі GameStop, які також розповсюджуватимуть проєкт. Сама ж студія не давала вказівок на написання цього тексту.