😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Нова «велика відеогра» від співавтора горору Dead Space

Творець натякає, що розповість про неї завтра, на презентації PS5.

Dead Space

Письменник та сценарист Ентоні Джонстон уже близько двох років працює над новою грою. Співавтор фантастичного горору Dead Space студії Visceral Games у своєму Twitter натякнув, що про новий проєкт розповість завтра, на презентації PlayStation.

Як деякі з вас знають, я працюю над великою відеоігрою вже майже 2 роки. Вам слід спостерігати за подіями запуску PS5 у четвер.

Ентоні Джонстон

Далі автора в коментарях засипали проханнями розповісти подробиці нової забавки. Джонстон не потішив фанатів довгими точними відповідями, проте, написав, що головний герой переживає «вкрай важкий період» свого життя. Щоправда, насьогодні його твіти на цю тему зникли зі сторінки. Схоже, йому довелося видалити їх через завчасний натяк на зміст перезнтації PS5.

Dead Space – минула робота творця. Прихильники сподіваються зіграти у щось подібне його авторства. Горор, якому вже 12 років, воліють обговорити з Джонстоном досі. Для сценариста це «божевілля».

Окрім Dead Space Ентоні Джонстон працював над сценарієм Binary Domain і допомагав створювати Middle-earth: Shadow of Mordor. Та, насамперед, він відомий як автор серії коміксів Wasteland і графічної новели The Coldest City. Майбутня кіноадаптація останньої пізніше отримала назву «Атомна блондинка». Головну роль у фільмі зіграла Шарліз Терон.