😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Нові подробиці розробки Cyberpunk 2077 від працівників CDPR

Фейкова демка гри, брехня та жахливо низька заробітна плата.

Важко заперечувати популярність Cyberpunk 2077. Проєкт мав велику базу ще до виходу фінального продукту, який поділив прихильників на два табори. Перші вважають, що гра є сирою та недоробленою, а другі просто грають у своє задоволення. Як не крути, мережею дедалі продовжує ширитися жахлива інформація про розробку Cyberpunk 2077.

За даними IGN, студія CDPR чудово знала, що випускає гру сирою та з купою баґів. Також нещодавно під час інтерв’ю один із розробників зізнався, що команда очікувала відправити на золото Cyberpunk 2077 не раніше 2022 року, спираючись на прогрес 2019 року. Далі стало відомо, що працівникам CDPR довелося займатися водночас розробкою гри та рушія для неї. За словами одного з творців, працювати в такому режимі це як вести потяг, коли перед ним тільки но поклали рейки. Звідси витікає наступна новина про те, що компанія CPDR змушена була представити не саму гру, а фейк демки під час E3 2019. На той момент ні проєкт, ні код не були готові, тому розробники витратили купу часу на створення фейкової демки, а не роботи над самим проєктом.

Останньою новиною щодо жахливих умов праці над Cyberpunk 2077 стало те, що розробникам доводилося проводити набагато більше часу на роботі ніж прописано в контракті. За даними IGN, молодший співробітник CDPR отримував 700 доларів на місяц, що за мірою індустрії є дуже низькою заробітною платою.