😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Нові спін-оффи Людини-павука від Sony

Вважається, що студія почала працювати над образами Соло та Людини-вовка.

Людина-павук

Sony впевнено готується до зйомок нового фільму про Людину-павука і, схоже, планує зробити цілий всесвіт зі світу Пітера Паркера. Після успішного минулорічного Венома, ми можемо впевнено очікувати купу подібних продуктів від розробників у майбутньому. Тим паче, що вже на підході «Морбіус» із Джаредом Лето в головній ролі.

Як повідомляє The Illuminerdi, у видання надійшла інформація, що Sony Pictures розробляє два нові спін-оффи Людини-павука.

Наше джерело пояснило, що в Sony на двох ранніх стадіях розробки є двоє інших менш відомих персонажів зі світу Людини-павука: Соло та Людина-вовк. Наскільки ми знаємо, талант тут ні до чого наразі, але вони перебувають на конвеєрі виробництва, який наблизив ту саму пробну плівку Морбіуса до неймовірної реальності.

журналісти The Illuminerdi

Соло вперше з’явився в коміксах «Людина-павук» у 90-х роках. Він контртерористичний агент і має обмежені можливості у всесвіті Marvel Comics. відомий персонаж за своїм висловлюванням: «Поки живе Соло, помирає терор!»

Людина-вовк, відомий ще, як Джон Джеймсон ІІІ, син Джей Джона Джеймсона з The Daily Bugle. Був астронавтом, який, опинившись на Місяці, знайшов загадковий камінь, що перетворив його на неконтрольованого звіра.

Проте, не слід забувати, що все це — не офіційна інформація, а лише непідтверджені дані. Усе може в підсумку обернутися зовсім по-іншому.