😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Нові випробування прототипу Starship від SpaceX знову закінчилися вибухом

Компанія показала відео підриву свого космічного корабля.

SpaceX

Учора, 2 лютого, компанія SpaceX провела нові випробування прототипу свого космічного корабля Starship SN9. Запускали його з космодрому в Південному Техасі. Усе йшло добре, аж поки не дійшли до етапу приземлення. З цим у компанії щось не складається ніяк.

Попередня спроба запустити та повернути прототип відбулася в грудні 2020-го. Тоді проблеми також виникли на стадії приземлення. Схоже, за цей час знайти причину не вдалося.

Як і минулого разу, спочатку все йшло за планом. Корабель змогли підняти на 10 кілометрів, виконали маневр із переворотом і провели деякі тести. Для приземлення корабель мав прийняти вертикальне положення та повільно опуститися. Проте, вийшло це під невеликим кутом, та якось дуже швидко, тому закінчилося все вибухом.

У нас знову був ще один чудовий політ… Нам тільки потрібно трохи попрацювати над цим приземленням.

Представники SpaceX

Водночас компанія додала, що тестування пройшло успішно. Команда інженерів змогла підняти ракету на потрібну висоту та виконати очікуваний розворот. Це свідчить про те, що з елементами управління все нормально. Двигуни також збою не давали. Що ж тоді пішло не так — невідомо.