Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новій версії «Нареченої Франкенштейна» бути!

Сценарист розповів про плани на сучасний перезапуск фільму жахів.

Наречена Франкенштейна

Сценарист Девід Кепп («Таємне вікно») розповів, що студія Universal не відмовилася від ідеї перезапустити фільм «Наречена Франкенштейна». Раніше планувалося, що він стане частиною деякого «Темного всесвіту», але він цілком провалився. Через це вважалося, що й самому фільму настане кінець.

За словами Девіда, це не так. Він писав сценарій до початкової версії перезапуску, але, коли стало зрозуміло, що «Темний всесвіт» провалився, йому довелося трохи його переробити. Тепер фільм не вимагає так багато затрат, як планувалося спочатку, але все ще буде доволі масштабним. За словами розробників, він буде «більшим, ніж нещодавня картина «Людина-невидимка».

Повідомляється, що події нового фільму розгортатимуться в наші дні. На головну роль планувалося запросити Анджеліну Джолі, але якщо бюджет фільму зменшиться, то, скоріше за все, від цієї ідеї доведеться відмовитися. Зараз тільки шукають нового режисера для картини. Нагадаємо, що оригінальний фільм «Наречена Франкенштейна» вийшов ще у 1935-му році.