😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новий мультфільм про Петрика П’яточкіна представлять на міжнародному форумі

Начувайся 3D світ — П'яточкін іде!

Петрик П'яточкін

Для участі у 21-ому міжнародному форумі Cartoon Movie відібрали анімаційний фільм «23 образи Петрика П’яточкіна». Виробництвом мультфільму займається студія КАПІ.

Їй довелося добра попрацювати над ним, адже конкуренція у відборі була висока. Наступним етапом стане презентація фільму. Автором проєкту є Михаль Маргуліс, він і представлятиме його в Бордо (Франція) 3–5 вересня.

Над створенням сценарію працює Наталія Гузєєва. Раніше вона працювала над такими мультфільмами, як «Капітошка», «Як Петрик П’яточкін слоників рахував», «Мишко та Дзвінка».

Поїздка в Бордо має два головних завдання. Перше — вийти на завершальні етапи переговорів із копродакшену з нашими потенційними партнерами. Друге — зміцнити репутацію «Петрика П’яточкіна» як анімаційного IP, що послідовно й активно розвивається.

Михаль Маргуліс

Під час ранкового показу команда представить трейлер мультика «23 образи Петрика П’яточкіна» перед залою з кількома сотнями фахівців. Для команди це перспективний захід, адже на форум з’їжджаються інвестори, копродюсери, видавці дистриб’ютори, агенти з продажу, ігрові компанії, книговидавці та інші професіонали індустрії мультфільмів.