Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новий «камінь» у бік Джонні Деппа: з американської версії Netflix зникли всі фільми з актором

Справи в Джонні погіршуються з кожним днем.

Джонні Депп

Ситуація, на яку ми хочемо зараз звернути увагу, виникла ще в середині грудня, але до цього якось мало хто з офіційних джерел про це згадував. Були тільки поодинокі коментарі американських користувачів. Проте, тепер розуміння ситуації дійшло й до англомовних ЗМІ. Справа в тому, що фільми, у яких знімався Джонні Депп, просто зникли з бібліотеки Netflix.

Netflix, якого біса? Ви прибрали всі фільми з Джонні Деппом зі своєї платформи в США, але люди кажуть, що всі вони ще доступні в інших країнах. Відстійні у вас сервіс!

Прошу вибачення? Netflix, де фільми з Джонні Деппом? Чому немає жодного?

Схоже, Netflix видалив усі фільми з Джонні Деппом.

Так, цікавим є те, що таке відбулося тільки з версією для США. До прикладу, користувачі сервісу в Україні все ще без проблем можуть знайти цікаві їм картини з Деппом. Проте, звернути на це увагу варто, бо в майбутньому така ж фігня може відбутися й  у нашій версії сервісу.

Адміністрація Netflix поки не квапиться коментувати ситуацію. Скоріш за все, справа знову в його програші в суді виданню The Sun. Іншим можливим варіантом є закінчення терміну дії ліцензії картин з актором, але про таке зазвичай користувачів попереджують, чого не відбулося з цими стрічками.