😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новий погляд на Джокера Джареда Лето з режисерської версії «Ліги Справедливості»

Нові постери зі злодієм та опис сцени з його участю від Зака Снайдера. Тут вам зовсім не «Загін самогубців».

Джокер

Видання Vanity Fair оприлюднило перші кадри з «оновленим» Джокером, який з’явиться в режисерській версії «Ліги Справедливості». Тепер цей злодій розпустив волосся та заховав татуювання, що були в нього в «Загоні самогубців». Та й у цілому, виглядає він значно моторошніше, ніж там.

Зак Снайдер не уточнював, чи заховував він татуювання за гримом, чи вивів їх, чи це взагалі не той Джокер. Проте, режисер коротко описав сцену, у якій з’явиться цей персонаж. Будьте уважними, бо тут є трохи спойлерів прямо від творця картини.

У згаданій сцені Джокер з’являться в ілюзіях Бетмена. Там супергерой бачить, що може трапитися, якщо вони програють війну проти Дарксайда.

Ця сцена примітна тим, що Джокер у ній розмовляє з Бетменом про Бетмена. Розмірковує про те, хто такий Бетмен. Думаю, фанати всесвіту DC давно заслужили цю сцену. До цього Джокер у виконанні Джареда Лето й Бетмен, зіграний Беном Аффлеком, жодного разу не зустрічалися віч-на-віч. По-моєму, це було не круто.

Зак Снайдер

Крім цього режисер пообіцяв, що сцена пояснить, чому взагалі Бетмен тягає с собою карту Джокера у фільмі «Бетмен проти Супермена». За задумом Снайдера, злодій колись вбив Робіна. Цей сюжет не раз з’являвся в коміксах, і Зак часто хотів над ним попрацювати. Проте, оскільки на продовження «Ліги Справедливості» шансів замало, він вирішив пояснити це в невеликій сцені.

Реліз режисерської версії «Ліги Справедливості» запланований на 18 березня на HBO Max.