Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новий рекорд вартості: представлена найдорожча PlayStation 5 у світі

У ній 20 кілограмів золота в корпусі та крокодилова шкіра на контролері DualSence.

PS5

У вересні компанія Truly Exquisite почала приймати попередні замовлення на позолочену версію PlayStation 5. Коштувала така краля близько 305 тис гривень. Проте, якщо ви подумали, що цей набір для найбагатших є найкращою можливістю викинути якомога більше грошей на консоль, то ви ще не бачили пропозицію від марки Caviar. Невідомо, чи вони там і справді з глузду з’їхали, чи дійсно знайшли попит на таку штукенцію, але вони будуть продавати консоль не з позолоченим корпусом, а повністю зробленим із нього корпусом.

Найшвидша, потужна й сучасна консоль Sony PlayStation 5 визнана однією з найбільш продаваних ігрових приставок. Ювеліри Caviar не змогли пройти повз такої популярності і створили розкішну, дуже складну у виготовленні, золоту версію.

Caviar Sony PlayStation 5 Golden Rock — це особливий вимір дизайну, суміш раціональності і яскравості, чистих, правильних ліній і навмисною розкоші.

представники Caviar

Панелі цієї штукенції виконані в спеціальній ювелірній техніці, аби нагадувати кристалічну породу. Усього на консоль пішло 20 кг золота 750-ї проби, а фірмова табличка Caviar зроблена з чистого золота. З ґеймпадами інша бесіда — у них також є золоті вставки, але вони ще й обшиті крокодилової шкіри.

На даний момент вартість консолі не оголошується, але навряд-чи ми сильно помилимося, якщо просто скажемо «до біса багато». Якщо порахувати тільки золото, то вже можна накинути цінник приблизно в мільйон євро, а там хто його знає. Компанія планує випустити всього один такий екземпляр.