😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новий рівень технологічного прогресу: з’явився сайт, де можна створити собі голу дівчину

Нейромережа для дорослих підбирає необхідні параметри за бажанням.

нейромережа

Команда ентузіастів вирішила подумати над таким-собі проєктом проти самотності… Дійшла вона до створення сайту TNDNE (These Nudes Do Not Exist, «Цих голих фотографій не існує»). Увесь сенс тут у тому, що нейромережа генерує фотографії неіснуючих оголених дівчат, які і пропонуються користувачам.

Проте, таке «задоволення» не безкоштовне — за одну фотографію доведеться віддати один долар. Це потрібно задля того, аби покрити витрати на використання обчислювальних можливостей нейромережі.

Розробники цього «шедевру» розповіли, що вважають свій проєкт революційним. Вони обіцяють, що зображення жодним чином не нагадуватимуть нікого з реального життя. Журналісти ж помітили, що більшість облич доволі схожі між собою.

Зараз сайт може генерувати фото жінок у віці від 20 до 40 років. У майбутньому автори планують додати можливість генерувати і знімки чоловіків… Проте, вони бояться, що це не матиме необхідної популярності. Також у планах творців навчити свою нейромережу генерувати навіть відео. Посилання на це «чудо технічного прогресу» ми залишимо тут, але попереджаємо: вхід на цей сайт дозволено тільки з 18-ти років! До речі, працює ресурс з деякими проблемами, тому не дивуйтесь, якщо ви таки вирішили скористатися його послугами, а він видає якусь помилку, скоро це виправлять.