Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новий суд у конфлікті Apple та Epic Games: хто у виграші цього разу?

Схоже, біганина по судах цих компаній затягнеться надовго.

Epic Games VS Apple

Epic Games намагається переконати суд, щоб Apple відновила Fortnite та додатки на Unreal Engine на IOS, стверджуючи, що їхня заблокованість завдає великої шкоди. Цей позов був частково задоволений, проте заборона на встановлення гри на IOS не змінюється. У серпні суддя Івонн Ґонсалес Роджерс постановила, що «Яблуко» залишає за собою право не повертати королівську битву, і жоден аргумент «Епіків» відтоді не переконав її в протилежному.

Epic Games не можуть просто вигукувати «монополія» на переписування угод, що не приносять компанії односторонню вигоду. Інші визначені основи: завдання шкоди репутації компанії та спільноті Fortnite не завдає непоправної шкоди, якщо така шкода випливає з власних дій Epic Games і його стратегічного рішення порушити свої угоди з Apple.

Суддя Івонн Ґонсалес Роджерс.

Краще справи йдуть для Unreal Engine, який Apple хотіла видалити разом із Fortnite. У серпні було видано тимчасовий обмежувальний наказ, і Роджерс вважає, що Epic Games довела, що плани прийняті їхніми супротивниками були заради помсти і вжиття несприятливих заходів проти дочірніх компаній, які разом називаються Epic Affiliates, завдають непоправної шкоди.

«Яблуко» не заперечувало цього, але стверджувало, що історично видаляло пов’язані облікові записи розробників та їхні інструменти. Також компанія заявляла, що «Епіки» можуть розміщувати «секретний код» в Unreal Engine та інших додатках. Роджерс не була переконана такими заявами, задовольнивши клопотання Epic Games про попередню заборону.

Тож тимчасовий обмежувальний наказ зазнав оновлення, яке зобов’язало Apple не вживати заходів проти Epic Affiliates. Залишається воно чинним доти, поки не буде результату судового розгляду. Наступний суд був призначений на 3 травня 2021 року, а досудове засідання — на 19 жовтня 2020 року.