Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Виток щодо Mortal Kombat 11: названі нові бійці

Схоже, на «Смертельну битву» завітають декілька нових персонажів, серед яких Думґай та Джон Вік у виконанні Кіану Рівза!

Після виходу оновлення Aftermath датамайнери почали шукати в нових файлах натяки на запланований контент для Mortal Kombat 11. Нещодавно один із них повідомив, що проєкт отримає ще щонайменше два набори бійців.

Користувач під нікнеймом thethiny повідомив про це на своїй сторінці. Він також додав, що вказано саме Kombat Pack 3, а не Figher Pack, як вказувалося раніше.

Тепер на Reddit з’явився новий вік, що підтверджує та доповнює цю заяву. Користувач вказує, що вийде ще щонайменше два нових набори. Kombat Pack 2 та Kombat Pack 3, за його словами, коштуватимуть по 24,99 доларів. Усіх бійців другого набору випустять одночасно цього року. Третій «пак» очікується в першій половині 2021-го року.

До Kombat Pack 2 увійдуть чотири бійці і 2 гостьових персонажа, включно з Havik, Takeda, Deathstroke та Doom Slayer (Думґай). Останній має замінити Еша Вільямса зі «Зловісних мерців».

Також ці чутки стверджують, що до третього набору ввійдуть Li Mei, Quan Chi, Michael Myers та John Wick. Останній із них буде показаний із серії фільмів, із зовнішністю та голосом Кіану Рівза.

У будь-якому випадку, це можете виявитися неправдою, оскільки підтвердження цього останнього зливу не знайшли навіть інші датамайнери, не кажучи вже про офіційні джерела. Чекаємо на нові дані.