Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Один з акторів «Мандалорця» натякнув на те, що шоу матиме щонайменше чотири сезони

Офіційно поки відомо тільки про два, і навіть про третій ніхто не говорить. Актор ще й деякі цікаві моменти з другого сезону назвав!

Мандалорець

Наразі офіційно серіал «Мандалорець», що виходить на Disney+, має тільки два сезони. Останній, до речі, виходить 30 жовтня. На третій поки його не подовжували, і невідомо, чи будуть. Проте, актор Джанкарло Еспозіто, який виконує роль Моффа Ґідеона, під час розмови з People Magazine натякнув на ще щонайменше чотири сезони. Додав він і декілька слів про другий сезон.

Наступний сезон «Мандалорца» буде вкрай цікавим, тому що ви почнете пізнавати силу малюка і його значимість для цієї історії. Ви дізнаєтеся про походження темного меча, яким володіє Мофф Ґідеон, і про те, як рання історія «Зоряних війн» пов’язана з «Війнами клонів» і іншими шоу.

Це величезний всесвіт, який можна довго досліджувати. Я думаю, що шоу закладе фундамент для масштабів і глибини третього й четвертого сезону, коли ви почнете отримувати реальні відповіді на свої питання.

Джанкарло Еспозіто

Про свою участь у наступних сезонах він нічого не розповів. Хоча, поки все виглядає так, наче його персонаж доволі важливий для сюжету, тому навряд-чи від нього вирішать швидко «здихатися».