😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Офіційна назва для всесвіту фільмів про Людину-павука

До нього ввійдуть також «Веном» та «Морбіус».

Людина-павук

Marvel Studios створює свій коміксовий кіновсесвіт, у який уже входить понад 10 фільмів. Sony Pictures випустила чимало картин про Людину-павука, «Венома» і в майбутньому планує дати життя ще кільком противникам Пітера Паркера.

Досі ми не знали, як називається цей всесвіт. Тепер у нього є офіційна назва — Sony Pictures Universe of Marvel Characters. Учора компанія опублікувала твіт, з якого стала відома нова назва кіновсесвіту про Людину-павука та пов’язаних із ним персонажів.

Як бачимо, спочатку назва була іншою — Spider-Man Universe of Characters. Однак, сайт IGN вирішив зробити запит на коментар від студії щодо цього. Sony Pictures виправилась, повідомивши, що цей кіновсесвіт все-таки слід називати Sony Pictures Universe of Marvel Characters.

До нього входитимуть: трилогія з Тобі Магуваером, два фільми з Ендрю Гарфілдом, трилогія з Томом Голландом, дилогія «Веном» із Томом Гарді та фільм про вампіра Морбіуса з Джаредом Лето. Цілком можливим є приєднання історії про Крейвена-мисливця та майбутньої «Зловісної шістки», про яку ходять чутки.

Третя частина «Людини-павука» з Томом Голладндом має вийти в жовтні 2021 року. Сиквел «Венома» — 25 липня 2021 року.