😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Офіційно: фільм «Флеш» перезапустить всесвіт DC

Хоча, не зовсім у прямому значення цього терміну.

Флеш

Після отримання не дуже позитивної реакції фанатів на «Лігу справедливості» (поки не згадуємо про Зака Снайдера), почали мережею ширитися чутки про те, що майбутній фільм «Флеш» має перезапустити кіновсесвіт DC. Схоже, так воно й буде, бо це підтвердили автори картини.

Інформацію про це оголосила продюсер проєкту Барбара Мускетті. Хоча, тут не можна говорити про пряме значення слова «перезапуск», адже фактично попередня варіація не зникне взагалі.

Я хочу, щоби ви подивилися фільм, тому не стану багато розповідати. Це буде весело, захоплююче і в стрічці буде багато персонажів DC. Флеш — супергерой цього фільму, тому він служить мостом між усіма цими персонажами й тимчасовими лініями. У якомусь сенсі він перезапускає [всесвіт] і нічого не забуває.

Барбара Мускетті

Також автори остаточно підтвердили, що картина базується на арці Flashpoint. Проте, копіювати повністю її ніхто не збирається — у фільму буде чимало нового та несподіваного. Фактично, Flashpoint тільки надихає авторів, а далі вже справа за власними ідеями.