😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Офіційно: не варто сподіватися на зворотну сумісність PS5 з PS1, PS2 та PS3

Якщо хочете пограти в старі ігри, то краще залишити в себе і «старі» консолі.

PS5

Голова Sony Interactive Джим Раян під час інтерв’ю з японським журналом Famitsu (Via IGN) підтвердив, що PlayStation 5 не розрахована на «старі» ігри. Мова йде саме про те, що консоль не підтримуватиму зворотну сумісність із консолями компанії, старіші за PS4. Тільки з цією консоллю може працювати нове покоління.

Ми зробили PS5 з розрахунком на те, що ігри для неї будуть використовувати технічні переваги консолі. Однак ми вирішили зробити зворотну сумісність з PS4, так як нею користуються понад 100 мільйонів людей і їм, швидше за все, захочеться зіграти в ігри для PS4 на PS5.

Водночас ми зосередилися на тому, щоб у новій консолі використовувалися такі особливості, як SSD і контролер DualSense. І тому, на жаль, не змогли забезпечити сумісність з усіма поколіннями наших консолей.

Джим Раян

Отже, якщо ви задумали продати стареньку PS3, аби вистачило грошей на PS5, то радимо вдосталь награтися на іграх для «Третьої», бо такої можливості більше не буде. Нагадаємо, що старт продажу PS5 почнеться 19 листопада. Про українські ціни на консоль, аксесуари та ігри для неї ми розповідали в нашому окремому матеріалі.