😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Офіційно: режисерській версії «Ліги Справедливості» від Зака Снайдера бути!

«Снайдеркат» зможуть побачити всі бажаючі.

Ліга Справедливості

Вихід режисерської версії «Ліги Справедливості» офіційно підтверджено. Режисер Зак Снайдер оголосив про це під час прямого ефіру після онлайн-перегляду «Людини зі сталі». Він подякував Warner Bros. за те, що дозволили йому закінчити роботу, що він почав раніше. Окремо він також віддячив усім фанатам, що його підтримували та вимагали випустити його версію фільму.

«Снайдеркат» вийде на стримінговому сервісі HBO Max у 2021-му році. Поки що незрозуміло, у якому вигляді його покажуть. Є версії, що це виявиться чотиригодинний повнометражний фільм, або ж міні-серіал із шести епізодів.

Зараз Зак Снайдер збирає команду, яка із самого початку працювала з ним над фільмом. Акторам також доведеться записувати окремі репліки для повноцінного постпродакшену стрічки.

Окремо режисер заявив, що без постійних вимог фанів та можливостей, які надають стримінгові сервіси, ця версія «Ліги Справедливості» могла б ніколи не вийти. Також справі допомогла й пандемія. Студії по спецефектам зараз не мають, чим зайнятися, тому їм дадуть працювати над «снайдеркатом».