Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Офіційно: Shadowlands «переїжджає» на невизначений термін

Виконавчий продюсер World of Warcraft звернувся в листі до фанатів гри, де також назвав дату виходу пре-патчу.

WOW

Сьогодні на офіційних сторінках World of Warcraft в соцмережах виконавчий продюсер Джон Гайт звернувся до прихильників гри із листом. У ньому він оголосив про перенесення наступного доповнення до гри, але пообіцяв, що воно обов’язково вийде у 2020 році.

Я хотів повідомити, що ми відкладаємо випуск Shadowlands на кінець цього року, і поки ми все ще визначаємо остаточну дату запуску.

Джон Гайт

Також він оприлюднив інформацію щодо пре-патчу. За його словами, він має стартувати 13 жовтня та ввести чималі зміни в гру, серед яких: зменшення максимального рівня, перероблення професій, доопрацювання механік та багато іншого. Головною подією стане івент, під час якого мертвеці будуть атакувати міста, а ґеймерам треба буде розібратися з цією проблемою. До речі, це буде гарна можливість самому стати вурдалаком та відчути, як воно, на власному досвіді.

Тим часом ми з радістю повідомляємо, що 13 жовтня ми випустимо пре-патч до Shadowlands, який закладає підґрунтя для розширення та включає оновлені вирівнювання персонажів.

Джон Гайт

Нагадаємо, що нове доповнення для World of Warcraft мало вийти 27 жовтня, але його розробка щось затягнулося. Чи може вони вирішили більше відповідати Королю Лічу, оскільки через його маску там весь треш почався, та спеціально відкладуть Shadowlands аж до зими. Ну там, лід, трон, холод, та інші атрибути.