😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Офіційно: Виробництво «Людини-павука: Навколо всесвіту 2» розпочато

Аніматор проєкту повідомив про «перший робочий день».

Людина-павук: Навколо всесвіту

Sony відучора офіційно розпочала роботу над продовженням «Людини-павука: Навколо всесвіту». Про це у своєму Twitter повідомив аніматор Нік Кондо (Nick Kondo).

Нік опублікував невеликий тизер, підписавши його «перший день на роботі». Також цей пост повідомляє, що реліз сиквелу відбудеться у 2022 році.

Спочатку прем’єру анімаційного фільму запланували на 8 квітня 2022 року. Sony Animation перенесла реліз на 7 жовтня 2022 через пандемію коронавірусу.

Перша частина розповідала про підлітка на ім’я Майлз Моралес, який став новою Людиною-павуком після смерті Пітера Паркера. Усе ускладнюється тоді, коли в результаті експерименту Кінгпіна до світу Майлза потрапляють «павучки» з інших всесвітів.

Деталі сиквелу наразі невідомі. Проте, раніше розробники повідомляли, що сюжет другої частини розгортатиметься навколо відносин Майлза та Гвен Стейсі. Їм обом нелегко підтримувати свій зв’язок, оскільки вони живуть у різних всесвітах. Можливо, у майбутній анімації ми побачимо Доктора Восьминога — Олівію Октавіус.

Також ходили чутки, що можлива постановка історії про Гвен-павука. Проте, акторка, яка озвучувала героїню в мультфільмі сказала, що поки  нічого про це не чула.