😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Оголошено повний список претендентів на нагороди The Game Awards 2020

Голосування на офіційному сайті вже почалося!

The game Awards

Продюсер церемонії The Game Awards Джефф Кілі під час прямого ефіру оголосив список претендентів на цьогорічні нагороди. Цього разу лідером за номінаціями стала The Last of Us Part 2: вона представлена одразу в дев’яти категоріях, при чому, в одній із них — двічі.

Друге місце зайняла Hades — екшн з елементами rogue-like, натхненний давньогрецькою міфологією претендує на вісім категорій. Голосувати за переможців може кожен бажаючий на сайті The Game Awards. Церемонія нагородження пройде 10 грудня в прямому ефірі.

Гра року

  • DOOM Eternal
  • Final Fantasy VII Remake
  • Hades
  • Ghost of Tsushima
  • Animal Crossing: New Horizons
  • The Last of Us Part II

Краща робота ґеймдиректора

  • Final Fantasy VII Remake
  • Ghost of Tsushima
  • Hades
  • Half-Life: Alyx
  • The Last of Us Part II

Краща акторська гра

  • Ешлі Джонсон — Еллі (The Last of Us Part II)
  • Лора Бейлі — Еббі (The Last of Us Part II)
  • Дайске Цудзі — Дзін Сакаї (Ghost of Tsushima)
  • Наджі Джітер — Майлз Моралез (Marvel’s Spider-Man: Miles Morales)
  • Лоґан Каннінґем — Аїд (Hades)

Кращий екшн

  • DOOM Eternal
  • Hades
  • Half-Life: Alyx
  • Nioh 2
  • Streets of Rage 4

Кращий пригодницький екшн

  • Assassin’s Creed Valhalla
  • Ghost of Tsushima
  • Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
  • Ori and the Will of the Wisps
  • Star Wars Jedi: Fallen Order
  • The Last of Us Part II

Краща RPG

  • Final Fantasy VII Remake
  • Genshin Impact
  • Persona 5 Royal
  • Wasteland 3
  • Yakuza: Like a Dragon

Кращий файтинг

  • Granblue Fantasy: Versus
  • Mortal Kombat 11 Ultimate
  • Street Fighter V: Champion Edition
  • One Punch Man: A Hero Nobody Knows
  • Under Night In-Birth EXE: Late [CL-R]

Краща сімейна гра

  • Animal Crossing: New Horizons
  • Crash Bandicoot 4: It’s About Time
  • Fall Guys: Ultimate Knockout
  • Mario Kart Live: Home Circuit
  • Minecraft Dungeons
  • Paper Mario: The Origami King

Найкраща стратегія або симулятор

  • Crusader Kings III
  • Desperados III
  • Gears Tactics
  • Microsoft Flight Simulator
  • XCOM: Chimera Squad

Краща спортивна або гоночна гра

  • DIRT 5
  • F1 2020
  • FIFA 21
  • NBA 2K21
  • Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

Кращий мультиплеєр

  • Animal Crossing: New Horizons
  • Among Us
  • Call of Duty: Warzone
  • Fall Guys: Ultimate Knockout
  • Valorant

Краща гра-сервіс

  • Apex Legends
  • Destiny 2
  • Call of Duty Warzone
  • Fortnite
  • No Man’s Sky

Краща дебютна гра

  • Carrion — Phobia Game Studio
  • Mortal Shell — Cold Symmetry
  • Raji: An Ancient Epic — Nodding Head Games
  • Röki — Polygon Treehouse
  • Phasmophobia — Kinetic Games

Краща незалежна гра

  • Carrion
  • Fall Guys: Ultimate Knockout
  • Hades
  • Spelunky 2
  • Spiritfarer

Номінація Games for Impact — ігри, що зачіпають соціальні проблеми

  • If Found…
  • Kentucky Route Zero: TV Edition
  • Spiritfarer
  • Tell Me Why
  • Through the Darkest of Times

Нагорода за інновації в галузі доступності для людей з обмеженими можливостями

  • Assassin’s Creed Valhalla
  • Grounded
  • Hyperdot
  • The Last of Us Part II
  • Watch Dogs Legion

Краща робота художників

  • Final Fantasy VII Remake
  • Ghost of Tsushima
  • Hades
  • Ori and the Will of the Wisps
  • The Last of Us Part II

Кращий аудіо-дизайн

  • DOOM Eternal
  • Half-Life: Alyx
  • Ghost of Tsushima
  • Resident Evil 3
  • The Last of Us Part II

Кращий саундтрек

  • DOOM Eternal — Мік Гордон
  • Final Fantasy VII Remake — Нобуо Уемацу, Масаси Хамаузу, Міцуто Сузукі
  • Hades — Даррен Корб
  • Ori and the Will of the Wisps — Гарет Кокер
  • The Last of Us Part II — Густаво Сантаолалья

Кращий наратив

  • 13 Sentinels: Aegis Rim
  • Final Fantasy VII Remake
  • Ghost of Tsushima
  • Hades
  • The Last of Us Part II

Краща підтримка спільноти

  • Apex Legends
  • Destiny 2
  • Fall Guys: Ultimate Knockout
  • Fortnite
  • No Man’s Sky
  • Valorant

Краща VR/AR гра

  • Dreams
  • Half-Life: Alyx
  • Marvel’s Iron Man VR
  • Star Wars: Squadrons
  • The Walking Dead: Saints & Sinners

Краща мобільна гра

  • Among Us
  • Call of Duty Mobile
  • Genshin Impact
  • Legends of Runeterra
  • Pokémon Café Mix

Краща кіберспортивного гра

  • Call of Duty: Modern Warfare
  • Counter-Strike: Global Offensive
  • Fortnite
  • League of Legends
  • Valorant

Кращий кіберспортсмен

  • Іен «Crimsix» Портер
  • Гео «Showmaker» Су
  • Кім «Canyon» Гьон-бу
  • Ентоні «Shotzzy» Куевас-Кастро
  • Матьє «ZywOo» Ербо

Краща кіберспортивна команда

  • DAMWON Gaming (League of Legends)
  • Dallas Empire (Call of Duty)
  • San Francisco Shock (Overwatch)
  • G2 Esports (League of Legends)
  • Team Secret (Dota 2)

Кращий кіберспортивний ведучий

  • Ефьйo «Sjokz» Депортере
  • Алекс «Machine» Річардсон
  • Алекс «Goldenboy» Мендез
  • Джеймс «Dash» Паттерсон
  • Йорін «Sheever» ван дер Гейден

Кращий стример/автор контенту

  • Алана Пірс
  • Нік «NickMercs» Колчефф
  • Тімоті «TimtheTatman» Бетар
  • Джей-Енн Лопез
  • Рейчел «Valkyrae» Гофстеттер