😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Oppo хоче випустити шкіряний смартфон, що зможе «розтягуватися» в довжину

Повертаємо «слайдери» до життя?

смартфон

Let’s Go Digital оприлюднила рендери досі неанонсованого «слайдера» від Oppo. Він буде оснащений висувним екраном. Металева панель камери має логотипи Oppo та модного бренду Tom Ford, який, схоже, узяв участь у створенні концепту.

Офіційний рендер демонструє пристрій, який у складеному стані за розмір можна порівняти з якимось портсигаром. Рамка в нього виконана з металу зі вставками для антен, а екран закруглений зверху та знизу. Разом із тим для задньої панелі використали шкіру, тканину та метал, що схожий на бронзу.

У розкладеному стані він уже більший схожий на стандартний смартфон. Діагональ пристрою збільшується приблизно на 80 %. З боків у верхній частині є висувні маленькі «вушка». Точно сказати важко, але, скоріш за все, вони розраховані на кріплення брелків чи інших декоративних елементів.

На зображенням можна помітити потрійну основну камеру, але щодо фронтальної — тут жодних натяків. Тут варіантів два — або жодних зручних селфі чи конференцій, або компанія таки змогла завершити роботу над власним варіантом «підекранної» камери. Про роботу над ним Oppo заявляла ще більше року тому.

У будь-якому випадку, наявність рендерів чи навіть співпраця з відомим модним брендом ще не означає, що пристрій колись з’явиться на полицях магазинів. Його можуть так і залишити в стані концепту, тож варто тільки чекати на заяви від компанії.