😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Опубліковані перші кадри нового фільму Cherry з Томом Голландом у головній ролі

Легендарні режисери, відомий зірковий каст та й ще й дату прем’єри завезли.

Том Голланд

Компанія AGBOfilms опублікувала перші кадри нової картини братів Руссо Cherry. Головні ролі зіграли Том Голланд та Сієра Браво. Фільм є кіноадаптацією новели Ніколаса Вокера. Історія буде відбуватися навколо колишнього військового медика Черрі, який повертається після війни з Іраку. Аби заглушити свій посттравматичний стресовий розлад, він підсажується на наркотики, але дуже швидко стикається з фінансовими труднощами.

Щоби заплатити за нову дозу, герой вдається до пограбування банку. Чим більше він впадає у відчай, тим більше йому доводиться грабувати. Прем’єра картини запланована на 26 лютого в кінотеатрах, а 12 березня на Apple TV.

Це фільм, який повинен показати досвід посттравматичного стресового розладу та залежності від опіоїдів. І місія фільму — генерувати співчуття, а не викликати презирство, не звинувачувати. Вкрай важливо, щоби ви співпереживали його боротьбі і його подорожі, тому що багато людей проходять через це, і в них дуже людський досвід. Я думаю, що співчуття у світі зараз неймовірно мало. І це трагедія.

Режисер Джо Руссо

Том — гарна людина. Так, але він не дозволяє собі потрапити в пастку. Він шукач, він художник, він завжди шукає, бігає за складними речами в житті. Він молодий актор, вірно? Ми не бачили, щоби він так багато робив до цього моменту. Це безумовно щось, що в нього було всередині весь цей час. Ми просто не змогли цього побачити. Ми з Джо були здивовані, побачивши, наскільки глибоко він був відданий кожному аспекту цього персонажа. Найтемніші, найважчі боки цього персонажа, він дійсно прийняв їх і побіг до них, і спробував дати їм життя таким чином, що не всі змогли б провернути.

Режисер Ентоні Руссо