😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Опубліковано перші кадри сиквелу «Потягу до Пусана»

За словами режисера, серія «Півострів» буде масштабнішою.

Потяг до Пусана

Видання Movie Web опублікувало перші кадри з майбутнього фільму жахів Ен Сан-хо «Потяг до Пусана 2: Півострів». Це сиквел минулої роботи режисера «Потяг до Пусана», прем’єра якої відбулася у 2016 році.

На фото можна побачити купку розлючених зомбі. Їм доведеться якось протистояти людям, які вижили на півострові.

Дії нового хоррору розгортаються через 4 роки після подій оригіналу. Колишній солдат Юнг Сік (Кан Дон-вон) разом зі своєю командою направляється на спустошений корейський півострів, звідки сам раніше втік. Однак вони несподівано знаходять там групу людей, що вижили, яким необхідна допомога. У підсумку героям потрібно якось вибратися з цього місця й не потрапити до рук розлючених живих мерців.

Сам режисер не хоче називати фільм сиквелом. Він запевняє — це вже інша історія, хоч і з одного всесвіту. В оригіналі стрічка має назву просто «Півострів». Сан-хо каже, що «Потяг до Пусана 2» буде набагато масштабнішим від першого фільму. Цього разу герої рятуватимуться не у вузькому просторі, а на великій території. Також він додав, що фільм наповниться жахливими історіями.

Там може бути багато історій. Руйнівні, ізольовані, екстремальні, але з надією на спасіння й гуманізм. Про те, як місцева влада буде дивитися на це місце [півострів].

Ен Сан-хо

Постановник також зазначив, що після фільму залишиться багато запитань, на які може відповісти продовження. Однак повідомляє, що ще одним сиквелом займеться, ймовірно, уже не він.

Прем’єра «Потягу до Пусана 2: Півострів» відбудеться 6 серпня 2020 року.