😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Організатори GDC 2020 відклали захід до літа через епідемію коронавірусу

Вона мала пройти в період з 16 по 20 березня.

GDC 2020

Game Developers Conference 2020 відкладено до літа організаторами заходу через спалах епідемії коронавірусу. Раніше від участі в GDC 2020 вже відмовилися такі великі компанії як Sony, Microsoft, Epic Games, CD Projekt RED, Activision Blizzard, Amazon, Google, Gearbox та EA.

Як пояснюють представники заходу, GDC завжди об’єднувала представників ігрової індустрії задля обміну досвідом та знайомства творців віртуальних всесвітів. Ось чому вона не має сенсу в онлайн вигляді. Організатори GDC 2020 надали такий офіційний коментар із цього приводу.

Після консультацій із нашими партнерами в ігровій індустрії і співтовариством по всьому світу ми прийняли важке рішення відкласти Game Developers Conference, заплановану на березень. Ми рішуче налаштовані провести GDC пізніше, влітку. Ми будемо працювати з нашими партнерами, щоби затвердити деталі, і поділимося новою інформацією про наших планах у найближчі тижні.

Щодо інших заходів, то The Game Developers Choice Awards та Independent Game Festivals мають пройти за планом у середині березня.