Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Остаточне рішення в справі Apple VS Epic Games винесуть не раніше липня 2021-го року

Також розповідаємо про результати останнього засідання в цій «війні».

Apple Epic

Учора пройшло ще одне засідання в справі Epic Games та Apple. У більшості воно закінчилося на користь «Яблука», але говорити про якісь схильності щодо остаточного вироку ще рано. Справа ще й у тому, що суддя Івонн Ґонзалес Роджерс заявила, що на остаточний результат не варто розраховувати раніше, ніж липень 2021-го року.

Під час засідання вона зазначила, що Epic Games чудово знала, чим закінчиться введення нею в Fortnite на iOS власної платіжної системи, що обходить правила App Store. Через це вона вважає аргументи компанії нещирими.

Частина людей вважає вас героями за те, що ви зробили, але все ж таки, ви не були чесними.

Івонн Ґонзалес Роджерс до Epic Games

Поки що суддя не бажає видавати тимчасовий указ на повернення гри в App Store до завершення вияснення обставин. Звичайно, усе може змінитися в ході справи, але натяків на щось таке поки немає.

«Епіки» також не можуть переконати суддю в тому, що гравців у Fortnite не можуть просто перейти на іншу платформу. Роджерс окремо ще й запитала, чому авторів гри не хвилює такий самий 30-відсотковий збір на PlayStation, Xbox и Switch. На це Epic Games відповіла, що консолі продаються в більшості в збиток, тому ситуація тут зовсім інша.

Водночас сама Apple вважає, що Fortnite не так і важлива для App Store, як про це говорять «Епіки», і що гравці все ж віддають перевагу іншим платформам. Суддя Роджерс попросила Epic Games конкретно сказати, коли саме на їх думку «Яблуко» стало монополістом. На це «Епіки» заявили, що конкретно для них проблеми почалися у 2018-му році.

Питання виникли й до Apple — суддя знову поцікавилася, чому компанія бере саме 30 %, якщо конкуренції на їх операційній системі просто немає. «Яблуко» нічого конкретного відповідати не стало, а тільки нагадало, що існує їх компанія давно.

На цьому кінець… «Війна» продовжиться на наступному засіданні, хоча між ними обидві компанії точно придумають, як ще підлити масла у вогонь.