Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Пандемія не відступає: «живу» E3 2021 офіційно скасували

Цього року ми знову обходимося без масштабної та крутої виставки.

E3

У мережі з’явилися документи, які призначені для представленні на майбутній зустрічі ради Лос-Анджелеса з конференцій та туризму. Серед іншого з’ясувалося, що в них виставка E3 уже офіційно вказана, як «скасований живий захід». Наразі це стосується тільки 2021-го року.

Минулого року E3 також скасували через пандемію. Організатори думали про те, аби провести захід в онлайн-форматі, але з цього якось нічого не вийшло. Вони вже презентували свої плани щодо перетворення виставки на суто мережеву подію, але учасники вже давно дійшли висновку, що проводити окремі стріми власними силами компаній значно дешевше та вигідніше, тому ESA доведеться запропонувати їм щось дійсно круте, аби повернути ентузіаст розробників та видавців до участі у виставці.

Що буде з E3 далі — невідомо. Очікується, що у 2022-му та надалі всі заходу зможуть знову повернутися до живого формату, але чи зможе дожити до цього часу E3, як подія, невідомо. Є ймовірність, що компанії вже не захочуть брати участь у виставці, бо вже віднайдуть свій формат.