Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Паровозик Томас і друзі» прибуває на великі екрани!

Фільм зніме режисер Марк Фостер, який відомий за сценарієм до «Всесвітньої війни Z», та роботою над «Квантом милосердя».

Томас

Нещодавно компанія Mattel Films підтвердила співпрацю з Марком Фостером, сценаристом фільму «Всесвітньої війни Z», над мультфільмом у всесвіті «Томаса і друзів». Цей світ веселих потягів уже має іграшки, комікси, книги, меми та мультсеріал, який, до речі, уже налічує 24 сезони. До роботи над екранізацією 75-річної історії також доєдналися виконавчий продюсер Роббі Бреннер, а сценаристами стали Алісса Хілл і Джессі Вігутов.

Томас- це улюблена глобальна франшиза, яка фокусується на важливості дружби, темі, яка глибоко резонує серед дітей та батьків у всьому світі. Марк- неймовірний казкар, і я з нетерпінням чекаю співпраці з ним, щоби розповісти історію Томаса по-сучасному й несподівано.

Виконавчий продюсер Роббі Бреннер

Томас був моїм особистим улюбленцем із дитинства.

Режисер Марк Фостер

Компанія Mattel вже мала досвід у екранізації історій, які ґрунтуються на іграшках. На їхньому рахунку мультфільм про Барбі для Warner Bros. Дата прем’єри мультфільму про Томаса на час публікації невідома.