😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Педро Паскаль розповів, як імпровізував поза сценарієм із малюком Йодою на зйомках

Сам малюк йому навіть підігрував!

Мандалорець

Виконавець головної ролі серіалу «Мандалорець» Педро Паскаль розповів про свій досвід роботи з іншим актором — малюком Йодою. Під час бесіди з ведучим програми Good Morning Anerica він зізнався, що іноді навіть імпровізував разом із зеленим товаришем прямо під час зйомок.

Цей малюк прекрасний, а деталі на ньому неймовірні. Мова про це чарівне пухнасте, як персик, волосся на кінчиках вух. І ви здивуєтеся, але він неймовірний сценарний партнер. Industrial Light and Magic — команда зі спецфектів, яка працює з лялькою в сценах зі мною — здатна на немислимі речі. У якийсь момент… Я не впевнений, що це залишили у фінальному монтажі, але я імпровізував із реплікою на початку сцени. Я сказав щось у стилі: «Не підходь занадто близько до вогню», а малюк Йода повернув свою голову і відреагував на мене, і як би відійшов, а цього навіть не було в сценарії. Ось так я й імпровізую з малюком Йодою.

Педро Паскаль

Під час шоу прозвучало ще й питання про те, чи побачать фанати знову головного героя без шолома. Проте, цю деталь актор не розкрив, але лише віджартувався. Нагадаємо, що другий сезон «Мандалорця» виходить уже 6 листопада.