Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Пекло для читерів: автор «нечесних» програм жорстоко наказує ґеймерів за використання читів

Якщо вас дістали читери і ви хочете побачити, як вони страждають, то вам сюди!

Читер

Читери — це одна з найбільших проблем майже всіх існуючих онлайн-ігор. Деякі ґеймери заради перемоги вдаються до використання нечесних програм, виводячи із себе всіх навколо. У підсумки один із розробників таких програм вирішив зламати систему: він розробив «чити», які перетворюють гру тих, хто їх використовує, на пекло.

Користувач YouTube під ім’ям ScriptKid публікує ролики, у яких він демонструє страждання читерів, які завантажили його додатки. Усе відбувається в CS:GO та PUBG.

Усе доволі просто: автор створює повноцінний чит, який так хочуть отримати любителі нечесної гри. Проте всередину він також вмонтовує спеціальні скрипти, які спрацьовують, коли користувач запускає роботу читів. Потім він розповсюджує все це в мережі під виглядом звичайних нечесних програм на спеціальних сайтах.

Що відбувається далі? Бажаючі принести страждання іншим завантажують чит, нічого не підозрюючи. Вони запускають його та гру, і починають, як вони гадають, «тащити». Проте, замість цього вони самі переживають пекельні муки. Якщо говорити про CS:GO, то тут відбувається більшість різних сценаріїв: залежно від карти, скрипт може підпалити свого власника «Молотовим», осліпити флешкою, змусити зістрибнути з даху, відключити можливість стріляти з AWP під час прицілювання, сповільнити до «черепахової» швидкості та багато іншого.

Якщо згадати про PUBG, то тут варіантів не так багато. Читери можуть зістрибувати з машин на повній швидкості або кидати гранати собі під ноги замість розрахованого місця. Проте, якесь відчуття справедливості святкує десь всередині від такого видовища!