Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Перші відгуки на «Відьмака»: бойові сцени кращі, ніж у «Грі престолів»

Враження критиків від серіалу Netflix.

«Відьмак»

Прем’єра всіх восьми серій першого сезону «Відьмака» від Netflix відбудеться 20 грудня, тобто майже через три тижні, і до цього часу критики, які вже встигли оцінити нове шоу, не мають права оприлюднювати повноцінних рецензій. Але свої короткі відгуки вони залишають в Twitter:

Ось що написав один з критиків:

«Я скажу про серіал більше, коли знімуть заборону, але [у «Відьмака»] непоганий каст, він добре структурований, і в нього гарний темп. Хороше фентезі».

Другий критик зазначив, що «виглядає шоу солідно» і похвалив «безумну» бойову хореографію, а інший стверджував, що бойові сцени перевершили бої у «Грі престолів»: «Бойові сцени у «Відьмаку» роблять бої з «Гри престолів» жахливими».

«Перший бій, у який вв’язується Ґеральт, прекрасно дикий, – пише інший оглядач. – Поєднання фехтування та знаків Ґеральта – досконале… Я вже чотири рази переглядав цю бойову сцену. Ви отримаєте задоволення».

Нагадаємо, що серіал «Відьмак» є адаптацією книжкової фентезі серії польського письменника Анджея Сапковського, хоча і не дослівною. Він розповідає історію відьмака Ґеральта (Генрі Кавілл), чия професія – вбивати чудовиcьк. Коли над світом нависає загроза від потойбічних демонів, Ґеральт, могутня чародійка Йеннефер (Аня Чалотра) і молода принцеса Цірі (Фрея Аллен) вступають у боротьбу із цим злом.

Схоже Netflix настільки впевнені в успіху свого нового шоу, що продовжили його на другий сезон ще до прем’єри.