😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Перші власники Cyberpunk 2077 уже поскаржилися на наявність чималої кількості баґів та помилок

Патч першого дня грі дійсно необхідний, і залишається тільки сподіватися, що розробники встигнуть впоратися з усіма проблемами.

cyberpunk2077

Офіційний реліз Cyberpunk 2077 запланований на 10 грудня. Проте, на фізичних носіях гру вже випустили, а деякі замовники колекційних видань уже отримали тайтл. Звичайно, поки діє заборона на публікацію матеріалів за грою, але відгуки про неї вже є, і не всі позитивні.

Користувач Reddit під нікнеймом scorpo187 розповів, що вже грає в Cyberpunk 2077 на Xbox Series X. За його словами, тільки на пролог він витратив шість годин, а от населення міста значно більше, ніж очікувалося. Проте, за його словами, фреймрейт обмежений 60 FPS, а іноді фіксується й падіння частоти кадрів.

Є й інші доволі помітні помилки. Серед них ґеймер зазначає вильоти, діалоги, що неможливо запустити, затримки у відгуку на команди ґеймпаду, проблеми з анімацією та «примарними» об’єктами. В останньому, скоріш за все, мова йде про текстури, які іноді просто не грузилися, коли користувач до них наближався.

За словами scorpo187, гра дійсно потребує патчу, а ґеймплеєм він повністю задоволений. Зазначимо, що CD Project RED поки не уточнювала, що саме має виправляти патч першого дня. Розробники припускають, що деякі помилки можуть залишитися й після нього, але це ніяк не вплине на ґеймплей.