😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Підліток витратив на донати стрімерам майже 20 тисяч доларів, які батьки збирали роками

Його мати все ж таки змогла повернути більшу частину грошей, достукавшись до всіх, кого тільки могла, та переконавши співробітників платіжної системи.

донат

Останнім часом доволі часто з’являються історії про те, як діти беруть та витрачають усі заощадження батьків на онлайн-ігри чи донати. Проте, не кожного разу вдається повернути втрачене.

Така ситуація сталася у звичайній американській сім’ї. З рахунків матері потихеньку, але непомітно просто зникли 20 тисяч доларів. Мати помітила зникнення грошей, та стала перевіряти операції з карти. Виявилося, що її син усього за 17 днів зміг витратити всю суму на донати стрімерам на Twitch. Серед них Tfue, Gorb, Eworttv та інші.

Усе навіть гірше, коли стає відомо, що всю цю суму батьки заощаджували декілька років. Проте, мати змогла повернути гроші, хоч для цього їй довелося чимало зробити. Допомогли їй у цьому співробітники платіжної системи Xsolla, з якою співпрацює Twitch.

Через онлайн-чат вона змогла зв’язатися з ними та переконати їх, що операції по карті проводилися без відома власника. Ситуацію вирішили на користь сім’ї.

Я так рада, що гроші повернулися на мій рахунок, що цей кошмар закінчився. Зараз є різниця в декілька сотень доларів, але я не збираюся шукати цю різницю.

Мати підлітка

Цікаво також і те, що спочатку жінка зверталася до Twirch, але сервіс ніяк не відреагував на її повідомлення. Що ж до самого хлопця, то він тепер може грати не більше години на день. Інший час він проводить за «позитивними справами».