😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Підписки Xbox Live Gold більше не буде?

Схоже, Microsoft готується до значних змін…

Microsoft офіційно прибрала можливість купувати 12-місячну підписку на Xbox Live Gold у своєму цифровому магазині. Інші методи оформлення підписки все ще працюють, але про «річний» доступ можна забути.

Компанія також підтвердила, що це було зроблено навмисно, тому варіант технічної несправності відпадає. Щоправда, ніхто не став розповідати, чому так вирішили зробити, і що в майбутньому станеться з Xbox Live Gold. Є декілька варіантів серед спільноти: або ж підписку кардинально перероблять до релізу Xbox Series X, або ж її скасують взагалі.

Щодо другого варіантів натяків трохи більше. Вважається, що в майбутньому компанія може залишити тільки Xbox Game Pass, що дає доступ до бібліотеки ігор та іншим бонусом. Також є ймовірність, що за таким сценарієм Xbox Game Pass стане дорожчим у майбутньому. Справа в тому, що такі пропозиції й так завжди дорожчають із часом, а якщо не буде альтернативи, то ймовірність зростає.

Тим паче, у вересні до Xbox Game Pass увійде ще і стрімінговий сервіс xCloud. За нього додатково платити не доведеться, але ж це не означає, що він взагалі ніяк не вплине на вартість підписки.

Поки що все це лише припущення. Є сподівання, що в рамках презентації ігор для Xbox Series X, що пройде цього тижня, розкриють якісь деталі. Хоча, Microsoft обіцяла, що буде показувати на ній тільки ігри. Що ж, побачимо…