😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Підтверджено: нова дівчина Джокера Панчлайн та Гарлі Квінн зустрінуться

Дві прекрасні дівчини офіційно побалакають віч-на-віч у Ґотемі.

Гарлі Квінн та нова дівчина Джокера Панчлайн зустрінуться віч-на-віч на вулицях Ґотема. Гарлі давно пішла від клоуна, який зловживав її закоханістю. Донедавна, Джокер не міг знайти нікого, хто б заповним яму розміром із Квін у своєму серці, доки не зустрів Панчлайн. Нова дівчина є повною протилежністю колишньої. Видання ScreenRant повідомляє, що тепер Гарлі та Панчлайн мають побачитися вперше.

Панчлайн (Punchline) — це абсолютно нова злодійка у світі DC Comics, створена Джеймсом Тиніоном IV та Хорхе Хіменес. Вона холоднокровна серійна кілерка, яку Джокер вважає однією із найсмішніших людей, яких він знає, бо вважає вбивство забавкою. Її дебют у DC Comics зустріли з великою хвилею гайпу, через що перші коміксі моментально розкупили та почали перепродавати за абсурдні ціни. Новій дівчині Джокера не дали багато діалогів, однак вона однаково здобула популярність. Мабуть, це пов’язано із її жорстким характером та тим, що вона зустрічається з найвідомішим суперзлодієм Ґотему.

Як повідомляють джерела, Джокер відправлятиме Панчлайн на вбивство своїх ворогів у прийдешній серії коміксів. Ба більше, кілерка має зіграти ключову роль у арці з Бетменом. Перед тим як Панчлайн та Гарлі зустрінуться, DC Comics вирішили порадувати фанів та показали дві нові обкладинки до 93 та 94 випуску коміксів Batman. На одній ми можемо побачити шалену посмішку Квінн, а на другій Джокера та його нову дівчину. Ви тільки зацініть!