Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Пішла з життя людина, що подарувала нам DeLorean із «Назад у майбутнє» та дизайн «Чужого»

Художник також працював над деякими створіннями з «Зоряних війн», та розробляв дизайн та концерт-арти до «Згадати все», «Конана-варвара» та інших.

Назад у майбутнє

У віці 83 роки пішов із життя художник Рон Кобб. Він помер прямо у свій день народження 21-го вересня. Інформацію про його смерть підтвердила його дружина. Він багато років боровся з деменцією з тільцями Леві, яка і стала причиною його смерті.

Кобб почав кар’єру в 17 років. Тоді він влаштувався аніматором-асистентом у Disney. За час своєї праці він встиг узяти участь у створенні «Сплячої красуні». Відомим він став у шістдесяті роки. Тоді він розробляв політичні карикатури. Пізніше він почав працювати в кіноіндустрії.

Саме він придумав дизайн декількох створінь для сцени в кантині з четвертого епізоду «Зоряних війн». Окрім цього Рон працював над концепт-артами та дизайном для «Чужого», «Конана-варвара», «Згадати все» та серіалу «Світляк». Крім цього, саме він розробив зовнішній вигляд машини часу DeLorean для «Назад у майбутнє».

Також Рон Кобб працював зі Стівеном Спілберґом — віг пропонував йому поставить фантастичний фільм «Нічні небеса», який так і не потрапив до виробництва. Проте одну з ідей художника режисер використав для «Інопланетянина».