😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Почалося: у столичних аеропортах України вже ловлять контрабанду iPhone 12

Спроба заробити на нових розробках «Яблука» закінчилася ще більшими витратами.

iphone 12

Тільки-но нові iPhone з’явилися на полицях магазинах інших країн, то одразу знайшлися й українці, що побачили в цьому спосіб заробити грошенят. Ну, схема проста: поки в нас він ніде не вийшов, закупити їх побільше, а потім продавати в нас по завищеним цінам.

Проте, якщо ж платити реальний митний податок, то вигода навряд-чи вийде. Так і вирішили герої цього матеріалу. В аеропортах «Бориспіль» та «Жуляни» на вихідних якраз таких піймали.

11 нових мобільних телефонів iPhone 12 моделі Київська митниця Держмитслужби виявила в нашого співвітчизника, який прилетів з Італії через аеропорт «Київ (Жуляни)».

Повідомлення Київської митниці Держмитслужби

Пройти митний контроль затриманий намагався за спрощеною системою «Зелений коридор». Ті, хто ним користуються, фактично засвідчують, що не мають нічого, що мало б потрапити в документи про ввезення, та на що накладається мито. Проте, йому не пощастило — він потрапив у число тих, кого вибірково перевіряли співробітники аеропорту.

Два мобільні телефони, згідно українського законодавства, було пропущено громадянину як особисті речі, а решту дев’ять iPhone 12 — Київською митницею вилучено на відповідальне зберігання.

Повідомлення Київської митниці Держмитслужби

Тепер українець може або сплатити відповідний податок за затримані телефони, або ж вивезти їх із нашої країни. Свій вибір він поки не зробив, на відміну від іншого героя цієї історії.

У "Борисполі" і "Жулянах" зафіксували перші незаконні спроби ввезення в Україну нових iPhone 12

Цього разу вже в аеропорті «Бориспіль» був затриманий аналогічний «бізнесмен». Він прилетів із Великобританії, і також спокійно пішов через «Зелений коридор». Проте, у нього також знайшли незадекларовані телефони. Проте, «Яблуками» він не обмежився — у нього із собою були 4 iPhone 12 та один Samsung. Хоча, припускається, що останній телефон був реально його.

Митниця зазначає, що кожен iPhone коштував 1 099 англійських фунтів стерлінгів. Йому також як особисті речі віддали одне «Яблуко», та Samsung. Інші ж три «Айфони» він вирішив не залишати на митниці, а заплатив передбачене мито.

За порушення порядку проходження митного контролю встановленого на «зеленому коридорі» стосовно обох громадян складено протоколи про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України.

Повідомлення Київської митниці Держмитслужби

Нагадаємо, що ми повідомляли дату старту продажів iPhone 12 в Україні в деяких інтернет-магазинах. Інформацію можна знайти за цим посиланням. Різні варіації нового смартфону почнуть продаватися в різні дати, і проміжок між ними чималий.