Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Почався бета-тест World of Warcraft: Shadowlands, де можна спробувати майже весь новий контент

Заявки на участь у тесті ще приймаються, тож вам може пощастити!

WOW

Blizzard почала закритий бета-тест нового великого доповнення World of Warcraft: Shadowlands. Доступ уже отримали всі учасники закритого альфа-тесту, а також деякі гравці, що залишили заяву на офіційному сайті проєкту. До речі, зробити це ви ще можете за цим посиланням.

Учасники бета-тесту зможуть перенести наявних героїв, та одразу ж почати знайомство з новими вісокорівневими пригодами, або ж почати із самого початку, та оцінити нову стартову локацію та її контент. Історія Shadowlands починатиметься для тестерів на Темних землях, де для них відкритий сюжет із врятуванням Андуіна.

Проте, тестування орієнтовано на контент максимальних рівнів. Саме тому на період його проведення у вікні створення персонажа з’явиться функція Covenant Choice. З її допомогою персонаж зможе одразу отримати 60-й рівень, а гравець — обрати ковенант уже на старті.

Учасники отримають доступ майже до всього контенту доповнення. Тобто, ви зможете пройти сюжетну кампанію, відвідати нескінченне підземелля Торґаст, Вежу Проклятих, звичайні данжі та кампанії ковенантів. Рейд «Фортеця Натрії» та битви петів додадуть пізніше.

Повноцінний реліз доповнення має відбутися восени. Також Blizzard нагадує, що «ключів» доступу до бета-тесту не існує. Гравців допускають напряму через Battle.net, і тільки так. Саме тому, якщо вам пропонують купити ключ для доступу — це шахраї.