😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Починаємо тиждень із халяви: одразу 12 безкоштовних ігор у Steam

Нові ігри та проєкти, що перейшли на безкоштовну модель розповсюдження чекають на вас!

Ігри

За останній час у Steam з’явилося чимало нових безкоштовних проєктів. Не обійшлося й без таких, що раніше коштували грошей, а тепер їх віддають задарма! Ніяких обмежень за жанром чи направленістю, єдині критерії цього списку — новизна та безкоштовність!

The Emperor’s Own — історична рольова гра з елементами пригоди і видом від третьої особи. Дія відбувається в альтернативній всесвіті, натхненному Російською Імперією на зорі XIX століття. Ви граєте за молодого офіцера. Імперія виснажена іноземними війнами і зростаючим внутрішнім протестом. Поділ між заможними й незаможними ніколи не був таким різким. Селянське повстання загрожує обернутися кривавою класовою громадянською війною. Розробники відзначають, що це тільки альфа-версія. Сторінка в Steam.

Space Commander: War and Trade — космічний симулятор з одиночними кампаніями, інтуїтивно зрозумілою системою бою і глибокими механіками. Різні кампанії пропонують різноманітний досвід: від аркадного шутера до рольової гри-пісочниці. Сторінка в Steam.

Jendo: Origins — візуальна новела в аніме стилі. Комедійна історія про друзів старшокласників, що постійно потрапляють у вкрай абсурдні й безглузді ситуації. Сторінка в Steam.

Disco Destruction — аркадна діджейська VR-гра, у якій можна влаштувати свою вечірку й заробити на ній грошей. Гравцям потрібно стежити за тусовкою, ставити правильні треки під настрій відвідувачів. Сторінка в Steam.

Epic Conquest 2 — ActionRPG від невеликої студії з чотирьох осіб, які, як вони запевняють, обожнюють подібний жанр і аніме. Автори обіцяють поєднання елементів класичних ігор і нових механік. Сторінка в Steam.

Perfect Vermin — незвичайна гра, де вам потрібно знищувати всі меблі навколо. Уся справа в тому, що в офісі завелися страшні паразити, які ховаються всередині об’єктів. Сторінка в Steam.

Lawyer Guy: Defender of Justice — динамічний непростий платформер у ретро стилі про незвичайного адвоката, який подорожує по небезпечному світу. Сторінка в Steam.

Zeal — RPG c елементами non-target PvP-арени з World of Warcraft. Сторінка в Steam.

How Stories Die — візуальна новела в аніме стилі про подорож у часі, асасинів і одного магічного кролика-гангстера. Гра пропонує від 25 до 35 годин ґеймплею і 13 кінцівок. Сторінка в Steam.

The Witch & The 66 Mushrooms — піксельна метроїдванія про молоду дівчину, яка вирушає на пошуки тіла померлого брата, яке чомусь знадобилося злісній відьми. Сторінка в Steam.

BO020880 — незвичайний проєкт, який створено в пам’ять про жертви терористичного акту в Болоньї в 1980-му році. Це своєрідна візуальна новела, яка дозволяє познайомиться з людьми до трагедії. Гра створена разом з Асоціацією сімей загиблих у теракті. Сторінка в Steam.

Coloring Book for Adults — цифрова розфарбовка для дорослих. Гра пропонує 30 малюнків, які можна додатково розфарбовувати за допомогою фільтрів і текстур. Сторінка в Steam.