Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Подробиці нового фільму Крістофера Нолана «Тенет» від його творців

Головне про сюжет, персонажів, процес зйомок, сценарій та навіть розшифровуємо назву «Тенет».

Тенет

Entertainment Weekly оприлюднив великий матеріал про майбутній фільм Крістофера Нолана «Тенет». Із журналістами творці поділилися подробицями щодо самої картини та роботи над нею. Вибираємо найцікавіше!

Сюжет та персоналії

Нагадуємо, що «Тенет» — це шпигунський бойовик, а головний герой намагається попередити світову катастрофу. Актор Кеннет Брана розповів, що вказана трагедія може бути гіршою, ніж повне вимирання людства у ядерній війні.

Дехто з героїв зможе маніпулювати часом у деякому просторі. Наприклад, так можна повертати пулі до пістолету. Проте, ніяких подорожей у часі тут не буде.

Це кіно не про переміщення в часі. Так, одна з його основних ідей — це час і те, як по-різному він може функціонувати.

Я не хочу вдаватися в подробиці й перетворювати все в урок із фізики, але інверсія — ідея про те, що ентропія якогось матеріалу звернена назад. Завдяки цьому він як би йде назад у часі по відношенню до нас із вами.

Режисер Крістофер Нолан

Що ж таке «Тенет»? Це назва таємної організації, до якої вступає герой Джона Девіда Вашингтона. Поки він відомий тільки як «протагоніст». Зустрінеться у фільмі й Роберт Паттінсон, який буде шпигуном-оперативником, який працює на іншу таємну службу и працює «не завжди по правилам».

Кеннет Брана зіграв російського олігарха. Його описали як «безжалісний, жадібний та неймовірно небезпечний». Роль його дружини виконає Елізабет Дебікі, і вона матиме «складні відносини із Протагоністом».

У фільмі грає також і актор Аарон Тейлор-Джонсон. Проте, нічого про його роль невідомо. Режисер каже, що його можна побачити в другому трейлері фільму, хоча в образі його просто неможливо впізнати.

Створення фільму

Сценарій цього фільму Крістофер Нолан писав щонайменше з початку 2010-го року. Жоден актор нічого не знав про свого персонажа та не бачив сценарію, доки не отримував роль. На прослуховуванні постановник взагалі згадував про «Тенет» тільки після «довгої бесіди».

У фільмі використовують мінімум комп’ютерної графіки. Спеціально для створення фільму неподалік від Палм-Спрінгс побудували величезну декорацію напівзруйнованого міста, на території якого знаходилися сотні статистів.

Зйомки проводилися в семи різних країнах: Італії, Індії, Норвегії, Данії, Естонії та Великобританії. Найбільше часу провела команда в Талліні.

За словами Роберта Паттінсона, до однієї із серйозних сцен автомобільної гонитви його майже не готували. Режисер же додав, що це відбулося тільки тому, що команда каскадерів оцінила навички водіння актора як «блискучі».

Я пам’ятаю, що в одному епізоді ми з Джоном Девідом їхали в BMW із закріпленою на капоті IMAX-камерою — а це означало, що через вітрове скло нічого не видно. Більш того, якщо я занадто сильно повертав вправо або вліво, то апаратура билася об дорогу, і це моторошно.

Джон Девід повернувся до мене й запитав: «Ти що, каскадер? Ти хоч репетирував це?»

У нормальних обставинах мене б за кермо не пустили. Але Кріс настільки контролював усе на майданчику, що мені дали повеселитися. Хоча зазвичай цим займаються профі, а не ті, хто навіть не може паралельно припаркуватися.

Роберт Паттінсон