😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Польща запускає Minecraft сервер, щоби під час карантину діти залишалися вдома

Окрім цього є й інші онлайн-активності.

Minecraft

У непрості часи карантину уряд Польщі вигадав заняття для дітей, яке не потребує виходу з дому — грання в Minecraft. Задля покращення онлайн соціалізації дітей він створив публічний сервер. Його організацією займається Neverlight Association. Це польська компанія пов’язана з кіберспортом, ігровими турнірами та видавництвом настільних ігор у Польщі.

У рамках програми Grarantanna учні зможуть вчитися в розважальній формі: game jam (створення ігор за короткий проміжок часу), сервер Minecraft, онлайн-сесії настільних ігор та різноманітні вебінари й вікторини. Тематика останніх стосується польської історії та географії. Найуспішніші учасники отримуватимуть призи.

Задля запобігання поширення коронавірусу Польща з 11 березня закрила школи, музеї, кінотеатри та кордони, а громадян просить залишатися вдома. Зараз однією з її цілей є забезпечення дітей продуктивними заняттями, бо ситуація «не відпустка й не вихідний», як підкреслюють творці програми.

Проєкт призначений не лише на наймолодших дітей, а й на учнів із початкових та вищих шкіл, коледжів. Кожен із них під час входу може отримати простір 60×60 і створити щось цікаве з одним обмеженням — уявою. Найкращі творіння будуть показані та винагороджені 30 березня.