Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Помер Чедвік Боузман, який зіграв одного з головних персонажів кіновсесвіту Marvel

Т'Чалла більше не з нами.

Black Panther

Чедвік Боузман, який зіграв «Чорну Пантеру», а також безліч інших ролей у кіно, загинув сьогодні у віці 43 років. Як повідомляє його офіційний Twitter-акаунт, він помер від раку товстої кишки, який йому діагностували ще 4 роки тому. Смерть він зустрів у своєму будинку в Лос-Анджелесі в оточенні родини.

На смерть актора вже відреагували у Marvel. Також свої прощавальні повідомлення лишають і актори, які його добре знали, або ж грали з ним разом на знімальному майданчику.

Наші серця розбиті, і наші думки із сім’єю Чедвіка Боузмана. Твоя спадщина буде жити вічно. Спочивай з миром

Marvel

Маємо згадати і його інші ролі. Боузман зіграв ролі бейсбольної ікони Джекі Робінсона у біографічному фільмі «42», майбутнього судді Верховного суду Тургуда Маршалла у стрічці «Маршалл» та музичної суперзірки Джеймса Брауна у «Шлях угору». Однак саме роль Т’Чалли, короля міфічної африканської землі Ваканда від Marvel, дала йому міжнародне визнання.

Boseman 1
Boseman 1
Boseman 1

Справжній боєць, Чедвік витримав усе це, і представив вам багато фільмів, які ви так полюбили. Від «Маршалла» до «П’ятеро однієї крові». «Чорне дно» Ма Рейні Августа Вілсона та ще кілька — всі вони були зняті під час незліченних операцій та хіміотерапії. Для нього було за честь — оживити короля Т’Чаллу у «Чорній пантері».

Із заяви його сім’ї.

Поки невідомо, що саме стане із майбутніми фільмами кіновсесвіту Marvel, де планувалася участь Чорної пантери. Також невідомо, що буде зі стрічкою «Чорна Пантера 2». Втім, зараз це не має жодного значення.