😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Помер Ірфан Хан — зірка фільмів «Життя Пі» та «Мільйонер з нетрів»

Йому було 53 роки.

Ірфан Хан

Ірфан Хан, відомий участю у фільмах «Життя Пі», «Мільйонер із нетрів», «Інферно» та «Парк юрського періоду», помер цієї середи. Йому було 53 роки.

У 2018 році йому діагностували нейроендокринну пухлину та згодом провели обширне лікування в Лондоні. Після цього Ірфану стало краще і він навіть знявся в «Angrezi Medium» — індійській драматичній комедії. Виходу фільму йому не вдалося дочекатися, оскільки через карантин сталося перенесення, а Хан у минулий понеділок потрапив до лікарні з інфекцією товстої кишки.

Дякую тобі за ті незабутні спогади про кіно… дякую за те, що ти підняв планку акторства… дякую за збагачення нашого Кінематографу… ми будемо дуже сумувати за тобою, Ірфане, але завжди будемо безмежно вдячні за твою присутність у наших життях…

Режисер Каран Джохар

Неймовірний талант… шанобливий колега, важливий вкладник Світового кінематографу зарано нас покинув, створивши величезний вакуум.

Індійський актор Амітаб Баччан

У мережі дуже часто висловлюють співчуття однією літерою «F», яка водночас ще й мем. Сподіваємося, зірка отримає гарні умови існування в потойбічному світі, з яким так часто стикаються персонажі серіалу «Добрі передвісники».