😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Помер один із творців комп’ютерної миші Вільям Інґліш

Дякуємо за розробку, яка дозволила нам легко та просто користуватися комп’ютером! Також пропонуємо подивитися на те, як виглядала перша в світі комп'ютерна миша.

Інженер та дослідник Вільям Інґліш брав участь у створенні першої у світі комп’ютерної миші. Саме завдяки цій команді творців ми тепер маємо такий звичний для всіх користувачів персональних комп’ютерів девайс. Видання The New York Times нещодавно повідомило про його смерть. Він пішов із життя на 91-му році життя.

Інґліш разом із Дуґласом Енґельбартом створили комп’ютерну мишу в середині 60-х років. Керувати тодішніми комп’ютерами було доволі складно, не дивлячись на їхній доволі обмежений функціонал. Саме тому Енґельбарт і хотів створити машину, яку можна використовувати завдяки взаємодії із зображеннями на екрані.

Вільям Інґліш став одним із тих, хто зміг зрозуміти задум Дуґласа, і створив такий-собі прототип першої миші. Собою він тоді представляв дерев’яний брусок з однією кнопкою та двома колесами. Саме «мишкою» його назвали, бо спочатку провід підключався ззаду, а невеликі розміри в купі нагадували творцям це створіння.

Пізніше Інґліш приєднався до дослідницької компанії Xerox PARC, і вже там модернізував свою розробку до відомої багатьом шариковою миші.