😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Померла людина, що подарувала нам функції «Вирізати — Копіювати — Вставити»

Press «F» to pay respect.

Ларрі Теслер

Кожному з нас доводиться працювати з текстами на комп’ютері. Мова йде не тільки про оформлення якихось важливих документів, але й навіть про звичайне спілкування. Чи замислювалися ви, як часто доводиться вирізати, копіювати та вставляти різні слова, фрази чи цілі повідомлення? Готові закластися, що кожен, хто хоч раз за день сідає за комп’ютер, використовує ці можливості.

До чого все це ми розповідаємо? Просто хочемо наглядно продемонструвати величезний вклад людини, що нещодавно пішла з життя у віці 74 років. Ларрі Теслер — один із творців найпопулярніших у світі функцій «Вирізати-Копіювати-Вставити».

У 1973 році, працюючи на компанію Xerox, вони разом із Тімом Моттом придумали набір команд, який використовується й понині, і, можливо, ніколи не втратить популярність. З 1980 до 1997 роки Ларрі працював інженером в Apple, і брав участь у створенні комп’ютерів Apple Lisa та Macintosh, а також проєктів HyperCard, MacApp, QuickTime, AppleScript тощо. Далі у своїй кар’єрі Теслер займав посаду віцепрезидента спочатку в Amazon, а потім і в Yahoo!. У 2009 році відправився на пенсію.

Ми висловлюємо свою вдячність Ларрі Теслеру за його працю та наполегливість. Вічна пам’ять!