Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Порція нової інформації щодо майбутньої гри про Джеймса Бонда

На сайті IO Interactive з’явилася вакансія сценариста Project 007, з якої вдалося витягнути трохи нових даних про гру.

Project_007

У команді датської студії IO Interactive, яка наразі займається створенням нової гри про Джеймса Бонда під кодовою назвою Project 007, відкрилося декілька вакансій. Одна з них найцікавіша — це місце ігрового письменника, який повинен буде займатися наративними матеріалами. З опису вдалося дізнатися декілька цікавих фактів про згадану гру.

Команда потребує людини, що зможе передати загальне бачення гри та глобальний сюжет тайтлу в конкретних місіях. Серед ключового — вимагається вміння писати ігрові діалоги, включно з крупними розмовними сценами. Крім цього такій людині доведеться ще планувати наративний дизайн завдань. Працювати кандидат буде разом із ґеймдиректором та рядовими сценаристами.

Очікується, що діалогів у новому тайтлі буде значно більше, ніж у серії Hitman від тієї ж студії. Розробники вирішили сконцентруватися на сюжеті, та цільності глобальної історії, а не робити окремі завдання, які повноцінно відрізнятимуться одне від одного.

Ви будете писати захоплюючі внутрішньоігрові діалоги і вибудовувати наративний дизайн і будову місій, що буде ключовим аспектом і головною вимогою для кандидата на цю посаду. Крім того, ви займатиметеся створенням складних сюжетних ліній і побічних історій у грі. Мова йде про окремі ланцюжки подій, великі арки й конкретні завдання, які безпосередньо пов’язані з глобальними сюжетними цілями, які стануть сполучною ланкою, яка веде гравця.

з опису вакансії на сайті IO Interactive

Також людина, що піде на цю посаду, повинна буде писати та редагувати описи персонажів та завдань. Буде ще й інший текст, що напряму пов’язаний з основним сюжетом. Мова йде про документи на рівнях, та різні друковані матеріали. Окремим фактором для кандидата є те, що він має «відмінно відчувати британський тон мови».

Наразі процес створення гри знаходиться на дуже ранньому етапі. Навряд чи на реліз можна розраховувати раніше, ніж через декілька років.