😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Повна взаємодія з оточенням і деталізована фізика: коли вийде найтехнологічніша VR-гра?

Розробники заховали дату релізу у новому трейлері гри.

Стала відома дата виходу Boneworks, VR-екшну від першої особи. Розробкою проекту займається студія Stress Level Zero. Робота над нею почалася ще в минулому році, а під час анонсу VR-шлема Index від Valve були продемонстровані перші результати праці.

Проект більше, ніж багатообіцяючий — головними його «фішками» є максимально пророблена фізика та повна взаємодія з оточенням. Ви можете взяти будь-який об’єкт оточення, та жбурнути його з висоти, а падати він буде так, як має в реальному житті. Гра працює з Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift та Windows Mixed Reality, а ігровий процес буде будуватися за допомогою спеціальних контролерів вводу.

8-го листопада з’явився новий трейлер гри. У ньому детально демонструється геймплей та принцип нанесення ушкоджень ворогам. Більш того, у самому його кінці розробники залишили офіційну дату релізу. Виявилося, що новий VR-проект можна очікувати вже 10-го грудня.

Відразу після появи трейлеру Boneworks отримала свою сторінку в Steam. На ній є опис проекту та його трейлери зі скріншотами. Як зазвичай, української мови у грі ми не дочекаємося. Передзамовити її також неможливо, але можна додати до «списку бажаного» і слідкувати за оновленнями.